Waga łazienkowa SENCOR SBS 6015BK to nowoczesne urządzenie, które pozwoli Ci kontrolować  Twoją masę ciała. Waga jest niezwykle precyzyjna, a dokładność pomiaru wynosi 100 g. Wiele dodatkowych funkcji sprawia, że produkt marki SENCOR pozwali Ci zadbać o zdrowie i piękną sylwetkę.

Wiele funkcji w jednym urządzeniu

Waga SENCOR SBS 6015BK pozwala zmierzyć zawartość procentową tkanki tłuszczowej, wody, kości i tkanki mięśniowej w ciele. Zakres pomiaru tkanki tłuszczowej wynosi od 3 do 50% (z dokładnością 0,1%). Zakres pomiaru tkanki mięśniowej wynosi od 25 do 75% (z dokładnością 0,1%). Zakres pomiaru zawartości wody wynosi od 25% do 75% (z dokładnością 0,1%). Zakres pomiaru tkanki kostnej ograniczony jest do 10 kg. Maksymalna waga użytkownika wynosi 180 kg. Po przekroczeniu maksymalnego obciążenia na ekranie wyświetlacza pojawia się wskaźnik przeciążenia. W urządzeniu można ustawić 3 jednostki wagi: kg, lb, st:lb. Waga posiada  specjalny tryb dla sportowców. Dodatkowo można w niej określić płeć, wzrost (80-220 cm) i wiek (6-100 lat) użytkownika. Możliwość personalizacji sprawia, że z urządzenia mogą korzystać nawet najmłodsi użytkownicy. Waga automatycznie włącza się po wejściu na nią oraz wyłącza po wykryciu bezczynności.

Praktyczna ozdoba Twojej łazienki

Waga ma nowoczesny design. Srebrno-czarny kolor sprawia, że urządzenie będzie pięknie prezentować się w każdej łazience czy innym pomieszczeniu, w którym będziesz je trzymać. Waga posiada czytelny wyświetlacz LCD o wymiarach 62×62 mm z niebieskim podświetleniem. Produkt jest sterowany elektronicznie za pomocą dotykowych przycisków SoftTouch, więc jeśli lubisz nowoczesne technologie, korzystanie z niego będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Urządzenie jest kompaktowe (32×32 cm) i waży tylko 2 kg, więc bez problemu przeniesiesz je w dowolne miejsce. Waga ma niski profil, a jej wysokość wynosi tylko 23 mm, co pozwala wygodnie przechowywać ją pod szafką łazienkową. Waga jest zasilana 2 bateriami litowymi CR 2032, które znajdują się w zestawie.

Waga SENCOR SBS 6015BK – cena

Cena wagi SENCOR jest zbliżona do cen innych sprzętów dostępnych na rynku. Można kupić ją w wielu sklepach z urządzeniami RTV i AGD.

Waga SENCOR SBS 6015BK – opinie użytkowników

Użytkownicy wagi SENCOR SBS 6015BK są z niej zadowoleni. Dokładne pomiary pozwalają kontrolować wszystkie parametry związane z utrzymaniem ciała w dobrej kondycji. Z urządzenia zadowolone są rodziny z dziećmi, ponieważ sprzęt zapamiętuje pomiary dla 8 osób i automatycznie identyfikuje użytkowników. Każda recenzja SENCOR SBS 6015BK jednoznacznie wskazuje, że jest to dobre urządzenie do użytku domowego, a pomiary są porównywalne z profesjonalnymi sprzętami stosowanymi w gabinetach lekarskich.

Czy warto kupić to urządzenie?

Waga jest urządzeniem, które każdy z nas powinien mieć w swoim domu. Waga SENCOR SBS 6015BK sprawdzi się w Twoim domu zarówno w przypadku, kiedy chcesz schudnąć, jak i wtedy, gdy chcesz tylko kontrolować na bieżąco swoją masę ciała czy sprawdzać wagę swoich dzieci.