Jeśli zależy Ci na ekspresie, który jest intuicyjny i prosty w obsłudze, ale liczysz na to, że wykonana w nim kawa będzie idealnie wyważona pod każdym względem, to Nivona 769 ekspres do kawy Caferomatica jest tym, czego szukasz. Model został zaprojektowany tak, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających kawoszy.

Recenzja Nivona Caferomatica 769 – kawa tylko taka, jaką lubisz najbardziej

Według opinii użytkowników, którzy zakupili ekspres Nivona Caferomatica 769, jest to model bardzo prosty w obsłudze mimo dużej ilości funkcji, jest również cichszy od ekspresów innych producentów. Konsumenci są zgodni co do tego, że ekspres gwarantuje idealny stosunek jakości do ceny. Opcja wyboru swojej ulubionej kawy jest największym walorem modelu Nivona 769 według testujących, a każda filiżanka kawy w nim wykonana smakuje jak w profesjonalnej kawiarni. W recenzjach Nivona Caferomatica 769 pojawiają się też pozytywne opinie na temat możliwości personalizacji kawy.

Nivona 769 ekspres do kawy Caferomatica – zrobi wszystko za Ciebie

Model 769 Nivona został wyposażony w liczne udogodnienia mające na celu zadbać o to, abyśmy mogli delektować się kawą jak najbardziej dopasowaną do naszych gustów smakowych. Dzięki temu mamy nie tylko wpływ na sam smak kawy, ale też jej rozmiar, temperaturę, intensywność, ilość mleka czy stopień zmielenia ziaren. Największe zalety tego modelu to:

  • opcja wyboru rozmiaru i mocy ulubionej kawy – ekspres pozwala na wybranie i zaprogramowanie intensywności i ilości kawy według naszych upodobań, co pozwala cieszyć się filiżanką kawą po naciśnięciu tylko jednego przycisku.
  • możliwość regulacji temperatury kawy – dzięki trzem stopniom regulacji ekspres pozwala nam na dopasowanie kawy do naszych potrzeb, zatem nie musisz martwić się tym, że kawa będzie za zimna lub za gorąca, bo sam zdecydujesz, jaką ma mieć temperaturę.
  • funkcja samego spienionego mleka – jeśli preferujesz samodzielnie dodawać mleko do gotowej kawy, ekspres umożliwia Ci spienienie samego mleka, którego możesz użyć do wykonania cappuccino czy latte macchiato według własnej receptury.
  • system Aroma Balance – ta innowacyjna technologia pozwala na dopasowanie profilu aromatu kawy do rodzaju ziarna. Oznacza to, że przy tym samym rodzaju ziarna możemy smakować kawę w trzech różnych odsłonach, w zależności od naszego nastroju.
  • cicha i wydajna praca młynka – ekspres posiada młynek stożkowy z hartowanej stali, który udoskonalono w oparciu o poprzednie modele, dzięki czemu praca młynka jest wyjątkowo cicha, a kawa szybciej trafia do filiżanki.
  • filtr Claris poprawiający smak kawy – ekspres w odróżnieniu od większości modeli innych producentów posiada wbudowany filtr zapobiegający odkładaniu się kamienia wewnątrz urządzenia. W połączeniu z automatycznym wskaźnikiem wymiany filtra ekspres daje gwarancję smaku kawy zawsze na najwyższym poziomie.
  • opcja automatycznego czyszczenia  – system samoczyszczenia sprawia, że ekspres myje się sam, a my w tym czasie możemy delektować się pyszną kawą.

Nivona 769 ekspres do kawy Caferomatica – w trosce o oszczędność czasu

Podsumowując, ekspres Nivona 769 to kwintesencja nowoczesności i funkcjonalności. Model stworzony został z myślą o zapewnieniu użytkownikom maksymalnej przyjemności z wykonywania ulubionej kawy przy jak najmniejszym wysiłku.