Jeśli jesteś osobą aktywną, która lubi w pełni oddawać się swojej pasji związanej ze sportem, zapewne nieraz zastanawiałeś się nad zakupem pulsometru. To wyjątkowo profesjonalne urządzenie pozwoli w pełni zoptymalizować treningi, dzięki czemu nie tylko staną się one wydajniejsze, ale i bezpieczniejsze. Znacznie obniży ryzyko kontuzji oraz wycieńczenia, spowodowanego zbyt intensywnymi ćwiczeniami.

Smartwatch Garett Sport 21 – recenzja

Smartwatch Garett Sport 21 jest jednym z pulsometrów wartych szczególnej uwagi podczas rozważań związanych z zakupem podobnych gadżetów. Jego główną funkcją jest monitorowanie zmiany tętna w organizmie osoby noszącej urządzenie. Nieważne, czy wolimy sport, w którym liczy się przede wszystkim bieg czy raczej akrobatyka, pływanie, jazda na nartach bądź łyżwach – Smartwatch Garett Sport 21 w pełni pozwoli cieszyć się funkcjami urządzenia bez względu na to, jaką dyscyplinę wybierzemy.

Model Sport 21 pełni jednocześnie rolę osobistego trenera, jak i urządzenia, które wspomoże nas w awaryjnych sytuacjach. Dzięki wbudowanemu odbiornikowi GPS możesz mieć pewność, że gdziekolwiek się udasz, nie tylko z łatwością będziesz mógł monitorować trasę przemarszu, ale i nie zabłądzisz, nawet jeśli wybierzesz nieznaną dotychczas drogę. Dodatkowe funkcje urządzenia to zegarek, krokomierz, a także system powiadomień o smsach oraz połączeniach. Dzięki aplikacji na smartfona możesz także uruchomić za jego pośrednictwem aparat. Pulsometr jest w pełni wodoodporny oraz pyłoodporny, zatem bez względu na pogodę nie musisz się martwić, że nie będzie służyć Ci tak, jak tego potrzebujesz.

Smartwatch Garett Sport 21 – opinie

Istnieje opcja spersonalizowania niektórych funkcji. Możesz dobrać zarówno model tarczy zegarka, jak i fason oraz kolor paska. Dzięki czemu jeszcze bardziej poczujesz, że jest to urządzenie stworzone specjalnie z myślą o Tobie. Smartwatch zbiera bardzo pozytywne opinie zadowolonych użytkowników. Doceniana jest przede wszystkim jakość gadżetu – w tym i jego trwałość oraz wygoda noszenia. Masz zatem pewność, że ten pulsometr pozostanie z Tobą na dłużej. Smartwatch Garett Sport 21 działa przez całą dobę, monitorując także natlenienie i ciśnienie krwi, jakość snu oraz liczbę spalonych kalorii. Po sparowaniu z aplikacją w systemie Android lub iOS w urządzeniu mobilnym masz dostęp do raportów, analiz oraz statystyk aktywności sportowej.

Gadżet cechuje także niski pobór mocy, dzięki czemu nie tylko może funkcjonować w trybie czuwania aż do sześciu miesięcy bądź być w pełni aktywnym przez dziewięćdziesiąt dni bez konieczności zmiany baterii.

Garett Smartwatch – zegarek sportowy Sport 21

Urządzenie, w pełni dostosowane do użytkownika, pozwoli cieszyć się świadomym uprawianiem sportu oraz zapewni bezpieczne i zdrowe funkcjonowanie. Wiele trybów sportowych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz tego posiada także funkcję „znajdź telefon”, możesz mieć więc pewność, że nic nie stanie Ci na drodze przy zorganizowaniu idealnego, wymarzonego treningu. Zdrowie, dobra sylwetka i świadomość własnego ciała są w Twoich rękach.