Tronsmart T2 Plus to głośnik przenośny o mocy 20 W, który posiada zasilanie akumulatorowe, Bluetooth, złącze Jack 3,5 mm oraz wejście USB. Ma również wbudowany zestaw głośnomówiący. Jest poręczny, o idealnych rozmiarach, dlatego dobrze pasuje do każdej dłoni, przez co samo jego trzymanie daje przyjemność. Niesamowita moc basu oraz brzmienie pochodzą prosto z głośnika z membraną bierną. Producenci pomyśleli także o jego wytrzymałości, dlatego jest wodoodporny i niestraszne mu przypadkowe zanurzenia. Głośnik Tronsmart Element T2 Plus pozwoli Ci cieszyć się muzyką aż przez 24 godziny, dzięki czemu możesz posłuchać około 500 ulubionych piosenek na jednym naładowaniu. Produkt waży zaledwie 470 g, co sprawia, że jest lekki i przystosowany do zabierania go w plener. Technologia Bluetooth 5.0 gwarantuje Ci płynną i stabilną łączność. Możesz również połączyć dwa głośniki T2 i zyskać jeszcze bardziej stereofoniczny i dobry jakościowo dźwięk.

 

Recenzja Tronsmart Element T2 Plus

Głośnik Tronsmart T2 Plus jest wyposażony w najnowszą technologię, przez co masz gwarancje niesamowitego basu i brzmienia oraz kompaktowego gabarytu. Urządzenie ma wbudowanego asystenta głosowego, który zawsze jest gotowy do pomocy. Łatwe i szybkie ładowanie przez USB pozwoli Ci na ponowne cieszenie się muzyką przez kolejne 24 h. W funkcjach głośnika znajdziesz: odbieranie połączeń, odtwarzanie plików audio, sterowanie za pomocą smartfona, tryb głośnomówiący i wbudowany mikrofon. Urządzenie jest również kompatybilne z telefonami z funkcją NFC, co daje możliwość na przekazywanie plików bez konieczności podpinania kabla. Do zestawu dołączana jest także odpinana smycz, która ułatwi Ci na zawieszenie sprzętu w wielu miejscach. To idealny gadżet dla każdej osoby, która lubi, kiedy muzyka towarzyszy jej nie tylko w domu, ale także poza nim – w plenerze, w ogrodzie, na basenie czy na wycieczce. Z tyłu głośnika oprócz gniazda USB, znajdziesz również wejście AUX oraz port Micro SD. Intuicyjne przyciski, sprawiają, że obsługa urządzenia jest sprawna, dzięki czemu w szybkim czasie możesz wybrać ulubioną piosenkę.

 

Opinie Tronsmart T2 Plus

Po testach Tronsmart T2 Plus wielu użytkowników jest zachwycona jego wykonaniem i bardzo czystym brzmieniem. Atrakcyjna cena, jak i dźwięk, to dwa główne powody, dla których tak wiele osób postanowiło sięgnąć po Tronsmart T2 Plus. Mimo, że urządzenie ma niewielki rozmiar, to wydaje z siebie zachwycające basy, które powodują, że można go używać na zewnątrz. Zadowoleni klienci zdecydowanie polecają głośnik i zachwalają jego szybkie działanie. Sprzęt uważany jest przez wiele osób jako jeden z niewielu najlepszych głośników, na które warto zwrócić uwagę. Spełnia wszystkie wymagania, nawet te od najbardziej wymagających konsumentów. Wykonanie głośnika i jego precyzja sprawiają, że otrzymuje wysokie oceny i jest godny polecenia. Jest odpowiedni dla każdego, kto szuka wytrzymałego, wodoodpornego głośnika, który dostarcza wysokiego i wyraźnego dźwięku. Warto zatem postawić na Tronsmart T2 Puls i cieszyć się każdą chwilą w tanecznych rytmach przebojowej muzyki.