Firma JBL specjalizuje się w produkcji sprzętu audio zarówno do użytku prywatnego, jak i do nagłośnienia sal kinowych. Jej oferta jest szeroka i każdy może znaleźć w niej urządzenia odpowiadające oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. JBL Xtreme 3 to trzecia generacja przenośnego głośnika od tego producenta, który ma się wyróżniać czystym dźwiękiem oraz potężnym brzmieniem. Czy warto zainwestować w ten model i czy jakość dźwięku zaspokoi wymagania największych miłośników muzyki? Poznasz tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

JBL Xtreme 3 recenzja

Głośnik Bluetooth jest jednym z większych modeli, jednak jego rozmiar nie przeszkadza w transportowaniu i przenoszeniu go. Dodatkowo producent zatroszczył się o ułatwienie tego aspektu użytkowania, dlatego Xtreme 3 JBL wyposażony jest w poręczny pasek, który można przełożyć przez ramię (posiada też otwieracz do butelek). Wykonany został z wytrzymałego plastiku i gumy, a po bokach posiada membranę, która wibruje podczas basów. Z zewnątrz jest minimalistyczny i stonowany, jednak niech Cię to nie zwiedzie, dlatego, że ma naprawdę dużo do zaoferowania. Wyposażony w technologię PartyBoost, która umożliwia połączenie ze sobą kilku głośników i wzmocnienie dźwięku – idealnie nadaje się na imprezy w plenerze. Dodatkowo z głośnikiem może połączyć się nie jedno, ale aż dwa urządzenia, które na zmianę mogą sterować słuchaną playlistą. Wśród tych wszystkich dodatków nie zagubiło się to, co w głośnikach jest najważniejsze, czyli jakość dźwięku. Jest ona bardzo czysta, nie stłumiona, basy głębokie i szczegółowe, a brzmienie ekstremalnie potężne. Mówiąc w skrócie, jeśli potrzebujesz sprzętu, który idealnie sprawdzi się zarówno podczas zabawy na otwartej przestrzeni, jak i relaksu w czterech ścianach, to jest to świetny wybór.

JBL Xtreme 3 test

Najgorsze zakończenie imprezy to brak muzyki z powodu rozładowanego sprzętu. Jednak nie musisz się tym martwić, bo producent gwarantuje, że akumulator może pracować nawet do 15 godzin, a czas ładowania to nieco ponad 2 godziny. Dodatkowo urządzenie posiada wbudowany powerbank, do którego można podłączyć np. telefon bez zatrzymywania muzyki. A co jeśli podczas spotkania ze znajomymi zacznie padać deszcz? Głośnik JBL Xtreme 3 został przystosowany również na taką ewentualność. Wodoodporność, która gwarantowana jest przez stopień ochrony IP67, skutecznie zabezpiecza nawet przed opadami śniegu. Warto wspomnieć też o tym, że jest on również pyłoodporny. Dźwięk odznacza się wyrazistością, tak samo w plenerze, jak na zamkniętej przestrzeni, dlatego pod tym względem nie ma ograniczeń w korzystaniu z urządzenia. Ważne jest również to, że połączenie głośnika z urządzeniem mobilnym jest bardzo stabilne.

JBL Xtreme 3 opinie

Użytkownicy, którzy mieli okazję przetestować już ten głośnik, zwracają uwagę na plusy wynikające z jego trwałej baterii i krótkiego czasu ładowania. Dodatkowy atut, na który kierowana jest uwaga to przyjemna głębia i jakość dźwięku. Wygląd to oczywiście kwestia subiektywna, natomiast zdecydowanej większości przypada on do gustu. Można więc uznać, że cele, które postawiła przed sobą firma JBL, tworząc ten głośnik, zostały spełnione.