Szukasz laptopa, który świetnie sprawdzi się: do pracy, nauki zdalnej lub rozrywki – przeglądania ulubionych mediów społecznościowych, aplikacji, oglądania filmów, a szczególnie – grania w najnowsze gry? Laptop HP ProBook 450 G5 to jedna z najlepszych opcji wśród urządzeń elektronicznych tego typu. Marka HP jest jednym z wiodących producentów informatycznych na rynku. W swojej ofercie posiada, między innymi: laptopy, komputery, monitory i drukarki!

HP PROBOOK 450 G5 – recenzja

Laptop marki HP zawiera szereg zalet oraz cech ułatwiających korzystanie z niego w profesjonalny sposób. Przekątna ekranu wynosi 15,6 cala. Ułatwia to przenoszenie go i korzystanie z niego w dowolnym miejscu! Dzięki wydajnej baterii, używanie nawet przez kilka godzin nie jest przeszkodą. Procesor w laptopie to Intel Core i7 – najwyższa możliwa moc, wyznaczająca granice współczesnej technologii. Ten procesor umożliwia jednoczesną obsługę kilku programów, bez zmartwień o zmniejszenie wydajności pracy lub opóźnienia. Karta graficzna nVIDIA –  gwarantuje najwyższą wydajność oraz zapewnia wysoką jakość obrazu w rozdzielczości HD i obsługę bibliotek multimedialnych. Wpływa to na wydajność sprzętu, szeroki zestaw funkcji oraz optymalną efektywność energetyczną.

Testowany HP PROBOOK 450 G5 wyposażono w dysk twardy o pojemności 1TB, który pomieści wszystkie, niezbędne pliki. Przestrzeń dyskowa jest w stanie zmieścić: 250 000 piosenek w formacie MP3, około 76 godzin filmów w wysokiej rozdzielczości, a nawet – do 200 000 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dysk SSD jest znacznie szybszy niż standardowy dysk HDD, zapewniając znacznie większą szybkość odczytu i sekwencyjnego lub losowego zapisu, podczas realizacji każdego zadania. Niezależnie od tego, jak obciążająca dla komputera jest Twoja praca – dyski SSD zapewniają płynność i szybkość działania.

System uzupełniony jest o mikrofon oraz kamerę, świetnie sprawdzające się podczas np. telekonferencji lub nauki zdalnej.

Poza świetnymi funkcjami – HP PROBOOK 450 G5 to również unikatowy i niezwykle praktyczny wygląd. Został stworzony z myślą o pracownikach korporacji oraz małych i średnich firm, którzy wymagają przystępnego cenowo połączenia nowoczesnych technologii, niezbędnych funkcji ochrony oraz narzędzi multimedialnych.

Test HP PROBOOK 450 G5 przebiegł pomyślnie, a oczekiwania klientów zostały w pełni zaspokojone. Działanie laptopa jest satysfakcjonujące, praca z nim – niezwykle łatwa i intuicyjna, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników.

HP PROBOOK 450 G5 – opinie

Użytkownicy oraz testerzy sprzętu HP, w pozytywny sposób wypowiadają się na jego temat i wysoko oceniają jego specyfikację. Internauci chwalą liczne zalety. Jest polecany szczególnie do pracy i nauki zdalnej. Korzyścią płynącą z jego użytkowania jest przede wszystkim możliwość przechowywania wszystkich, istotnych plików, zdjęć oraz filmów.

Przedstawione urządzenie niesie za sobą liczne zalety: komfort użytkowania, dobrą jakość oraz pomieszczenie wszystkich plików w jednym miejscu! Mam nadzieję, że dzięki mojej recenzji HP PROBOOK 450 G5 będzie Ci łatwiej podjąć decyzję dotyczącą zakupu tego notebooka.