Laptop HP Probook 450 G7 to najnowsza propozycja od Hewlett-Packard, którego data wydania to zaledwie listopad 2020 roku. Projektanci tym razem postarali się o stworzenie uniwersalnego sprzętu, który będzie odpowiedni w biznesie, a także zadowoli wymagania przedsiębiorców. Tym samym HP Probook 450 G7 to elegancki i wytrzymały laptop, który będzie Ci towarzyszył w podróży biznesowej, a także będzie profesjonalnie wyglądał w Twoim biurze. Jednak to nie wszystkie zalety tego komputera – zobaczmy, czym jeszcze może on Ciebie zaskoczyć.

Recenzja – HP Probook

Seria laptopów Probook, to świetne rozwiązanie dla każdego środowiska biznesowego. Są one nowoczesne, a jednocześnie komfortowe i eleganckie. W całej linii laptopów Probook znajduje się ponad 20 pozycji, które są w produkcji od 2009 roku. Wszystkie modele mają podobny wygląd, jednak różnią się parametrami technicznymi. Laptop HP Probook 450 G7 to propozycja komputera biznesowego, która jest odświeżoną i lepiej skonstruowaną wersją poprzedniego laptopa HP z serii G7. Co zatem znajduje się w środku, co może przekonać Ciebie do kupna tego modelu?

Lekkość i mobilność

Laptop HP Probook 450 G7 ma dobre opinie już od samego początku. Posiada zaledwie 19 mm szerokości i waży niespełna 2 kg, co znacznie liczy się, jeżeli często przenosisz swój komputer z biura do domu lub na konferencje i spotkania z klientami. Tego typu wymiary stanowią zdecydowany plus. Do tego dysk twardy został wyposażony w 256 GB pamięci, a także posiada nowoczesny system bezpieczeństwa, który będzie chronił Twoje dane za pomocą czytnika linii papilarnych, oraz modułu szyfrowania TPM. Mniejsze wymiary ekranu także będą stanowiły plus, jeżeli liczy się dla Ciebie mobilność swojego urządzenia. Posiadając matrycę o przekątnej 15,6 cala, laptop HP Probook 450 G7 będzie świetnie sprawdzał się, jako niewielki i profesjonalny sprzęt w biurze i w podróży.

HP Probook 450 G7 – test wytrzymałości

Obudowa Probook 450 G7 została wykonana z aluminium, co zapewnia trwałość, ale także lekkość urządzenia. Tym samym zyskasz elegancko wykonany laptop, odpowiedni do codziennej pracy, a do tego odporny na uszkodzenia. Wewnątrz znajduje się wydajny, 4-rdzeniowy procesor Intel Core i7, który wyróżnia się podwojoną liczbą wątków, oraz zwiększeniem pamięci. Wszystko to sprawia, że HP Probook 450 G7 się będzie się świetnie sprawdzał przy codziennym przeglądaniu Internetu lub słuchaniu muzyki. Przede wszystkim jednak będzie Ci służył on w pracy, oraz przy obsługiwaniu różnych programów i edytorów. W ten sposób zyskujesz dobrze wykonany, profesjonalny i szybki komputer, dzięki któremu będziesz mógł korzystać z dobrodziejstw nowoczesnej technologii zarówno w pracy, jak i w szkole czy w domu.

Podsumowując powyższą recenzję HP Probook 450 G7, należy stwierdzić, że najnowszy laptop HP to idealne narzędzie, jeżeli szukasz niewielkiego i eleganckiego laptopa o lepszych, niż standardowe, parametrach. W ten sposób laptop zapewni Ci wydajność, mobilność, oraz wysoką jakość wykonania. Test HP Probook 450 G7 wypada zatem pozytywnie. Otrzymujemy produkt, który w wielu głosowaniach zdobywa 5 gwiazdek i same pochwały. Opinie mówią, że jest cichy i posiada jasny, wyraźny ekran. Posiada wiele dodatkowych funkcji, a także gwarancję na 36 miesięcy. Tym samym, w odpowiedniej cenie, dostaniesz świetnie wykonany produkt, na miarę Twojego biura.