Szukasz idealnego laptopa do pracy, nauki zdalnej lub rozrywki: przeglądania ulubionych mediów społecznościowych albo aplikacji, grania w gry i oglądania filmów? Laptop Huawei MateBook D15 to jedna z najlepszych opcji wśród urządzeń elektronicznych. Marka Huawei jest jednym z wiodących na rynku producentów sprzętu telekomunikacyjnego. W swojej ofercie posiada: telefony, tablety, laptopy, zegarki WatchFit i nie tylko!

HUAWEI MATEBOOK D15 – recencja, test

Laptop marki Huawei zawiera szereg zalet oraz cech ułatwiających korzystanie z niego. Przekątna ekranu wynosi 15,6”, waży około 1,5 kilograma, dzięki czemu jest poręczny i smukły. Ułatwia to przenoszenie go i korzystanie z niego w dowolnym miejscu! Dzięki wytrzymałej baterii – możesz korzystać z niego bez przerwy, przez kilka godzin. Procesor w laptopie to AMD Ryzen 5, który łączy się z układem graficznym Radeon Vega 8. Wpływa to na wydajność sprzętu, szeroki zestaw funkcji oraz optymalną efektywność energetyczną. Laptop wspomagany jest przez autorskie oprogramowanie PC Manager, zapewniające, między innymi: aktualizację sterowników systemowych, albo zmniejszenie zużycia energii.

Rozdzielczość IPS FullView HD gwarantuje idealnie odwzorowane kolory i detale, a dodatkowy tryb ochrony oczu – filtruje i zabezpiecza wzrok przed szkodliwym niebieskim światłem. Huawei MateBook D15 ma wbudowane dwa głośniki, wykorzystujące nowoczesną technologię Dolby Atmos, która pozytywnie wpływa na czystość i przestrzenność dźwięku. System audio uzupełniony jest o dwa cyfrowe mikrofony, świetnie sprawdzające się podczas np. telekonferencji. Laptop oferuje pamięć operacyjną – 8 GB RAM.

Poza świetnymi funkcjami – Huawei MateBook D15 to również unikatowy wygląd i niezwykle praktyczny design. Korpus został wykonany z wysokiej jakości metalu. Jest lekki i smukły, co sprawi, że zmieści się w każdym plecaku, torbie, czy torebce. Dodatkowym atutem jest czytnik linii papilarnych odpowiednio zabezpieczający urządzenie!

Test Huawei MateBook D15 przebiegł pomyślnie, a oczekiwania klientów zostały w pełni zaspokojone. Działanie laptopa jest satysfakcjonujące, praca z nim – niezwykle łatwa i intuicyjna, a cena niska w stosunku do jakości!

HUAWEI MATEBOOK D15 – opinie

Użytkownicy oraz testerzy sprzętu Huawei MateBook D15 w pozytywny sposób wypowiadają się na jego temat i wysoko oceniają jego specyfikację. Internauci chwalą liczne zalety, takie jak: jakość, wydajność baterii, wielkość, szybkość działania, przyjazna dla oka – grafika i design. Jest polecany zarówno do pracy, rozrywki, jak i nauki zdalnej. Korzyścią płynącą z jego użytkowania jest przede wszystkim intuicyjność oraz możliwość przechowywania wszystkich, istotnych plików, zdjęć oraz filmów. Dla posiadaczy istotna również atrakcyjna jest cena Huawei MateBook D15.

Przedstawione urządzenie niesie za sobą liczne zalety: komfort użytkowania, dobrą jakość oraz pomieszczenie wszystkich plików, zdjęć, programów w jednym miejscu!