Prezentowana chłodziarko-zamrażarka marki Gorenje to jedno z bardziej zaawansowanych urządzeń w tej kategorii sprzętów AGD. Model stanowi połączenie wysokiej funkcjonalności, nowoczesnego wzornictwa oraz wyjątkowej wygody przy korzystaniu z jego funkcji. Na uwagę zasługuje duży i czytelny wyświetlacz LED, który informuje Cię o temperaturze wewnątrz chłodziarki oraz umożliwia aktywowanie dodatkowych funkcji urządzenia. Panel wyświetla także alarm w przypadku nagłego wzrostu temperatury. Bardzo wygodną funkcją, jak pokazują liczne opinie o Gorenje NRS9182VB, jest możliwość dotykowego sterowania kostkarką oraz dystrybutorem wody. Za pomocą jednego dotknięcia możesz uzyskać schłodzoną wodę, lód kruszony lub w kostkach.

Lodówka Gorenje NRS9182VB – recenzja

Dwudrzwiowy model od Gorenje zapewni Ci wyjątkową przestronność. Bardzo pojemne i świetnie zaprojektowane wnętrze pozwoli na przechowywanie żywności bez obawy o to, że się zepsuje. Dzięki specjalnie zaprojektowanym półkom i szufladom możesz rozmieścić różne rodzaje produktów na wybranym przez Ciebie poziomie. Ich długotrwałą świeżość i niezmienione walory smakowe zapewniają liczne technologie, takie jak:

  • system MultiFlow: zaawansowany system wentylacji zapewnia równomierne chłodzenie każdej części lodówki. Dlatego masz gwarancję takiej samej temperatury na każdej półce i w drzwiach lodówki, co pozwoli Ci dłużej zachować świeżość kupowanych produktów.
  • funkcja szybkiego mrożenia: jeśli potrzebujesz zamrozić większe partie żywności po zakupach, możesz zrobić to za jednym razem, bez obaw o to, że Twoje produkty utracą cenne składniki odżywcze i będą gorzej smakować po rozmrożeniu. Wybrana funkcja obniża temperaturę mrożenia, abyś miał pewność, że Twoja żywność zachowa swoje właściwości.
  • system NoFrost Plus: jeden z najbardziej zaawansowanych systemów odszraniania zapobiega w 100% powstawaniu szronu i lodu. Dotyczy to także zamrażarki, dzięki czemu masz pewność, że Twoje mrożonki nie będą sklejone nawet przy dłuższym przechowywaniu. To także oszczędność Twojego czasu, ponieważ lodówki Gorenje NRS9182VB nie trzeba ręcznie odmrażać ani często myć.

Oszczędność energii z Gorenje NRS9182VB

Lodówkę Gorenje wyposażono także w ekonomiczne programy, które umożliwiają dodatkową oszczędność prądu. Jeśli planujesz dłuższą nieobecność, wystarczy, że przełączysz chłodziarkę w tryb Holiday Mode, który obniża wydajność chłodzenia, minimalizując zużycie energii. Jeśli zależy Ci na mniejszym zużyciu energii na co dzień, kiedy rzadko przebywasz w domu i korzystasz z lodówki, użyj trybu Eco Mode. Program dopasuje zużycie prądu do częstotliwości otwieranych drzwiczek, tym samym zmniejszając energię potrzebną do chłodzenia.

Podsumowując, lodówka Gorenje NRS9182VB prezentuje wysoki poziom zaawansowania, który przypadnie do gustu każdemu, kto stawia na sprzęt kuchenny z intuicyjną obsługą. Wybrany model spełnia rewelacyjnie wszystkie zapewnienia producenta, a także wnosi powiew nowoczesności i elegancji do każdego wnętrza.

Moja recenzja Gorenje NRS9182VB ma za zadanie pomóc wszystkim zainteresowanym zakupem tej lodówki w podjęciu decyzji o zakupie. Zawarte w niej informacje pochodzą z prywatnych doświadczeń a także specyfikacji producenta i opinii użytkowników.