Odkurzacz automatyczny Concept VR3120 to sprzęt, który z precyzją szwajcarskiego zegarka wysprząta Twój dom lub mieszkanie. Dzieje się tak ze względu na to, że ten robot sprzątający od firmy Concept jest wyposażony w zaawansowaną nawigację laserową LaserTec 2.0. Nawigacja ta pozwala na stworzenie przez tego pięknie wyglądającego robota dokładnej mapy Twojego mieszkania i poruszania się po nim z niepowtarzalną dokładnością. Dodatkowo został on wyposażony w dwa pojemniki. Jeden z nich służy do zbierania kurzu i innych śmieci z podłogi, a drugi pojemnik to miejsce na wodę. Nie wiesz, jaką decyzję podjąć? Zapoznaj się z naszą recenzją robota Concept VR3120!

Ty odpoczywasz, a Concept VR3120 sprząta

Robot sprzątający Concept VR3120 to wysoka jakość w rozsądnej cenie. Możesz nim sterować za pomocą pilota, który jest w zestawie. Dla nieco bardziej wymagających osób jest opcja sterowania robotem za pomocą darmowego programu Concept Home. Ta kompatybilna z system Android i iOS aplikacja pozwala Ci na zaplanowanie czyszczenia w dowolnym czasie. Concept VR3120 możesz włączyć w trakcie Twojego odpoczynku, kąpieli albo nawet gdy jesteś w pracy. Dodatkowo dzięki Concept Home sprawdzisz w czasie rzeczywistym, gdzie Twój robot sprzątający już odkurzył i ile pracy jeszcze mu zostało. Za jej pomocą możesz również ustalić harmonogram pracy sprzątania, tak aby odkurzacz włączył się automatycznie i poodkurzał zaprogramowaną przez Ciebie przestrzeń.

Recenzja Concpet VR3120

Automatyczny odkurzacz Concept VR3120 jest wyposażony w trzy główne szczotki:

  • CARPET;
  • HARDFLOOR;
  • PET.

Carpet to szczotka stosowana głównie do odkurzania dywanów, ale sprząta też dokładnie panele czy kafelki. Jest wykonana z włosia oraz gumowych lameli. Druga – Hardfloor – to miękka szczotka, ze specjalnymi włóknami, dzięki której Concept VR3120 dokładnie wyczyści Twoje podłogi bez ich zarysowania. Kolejna szczotka, w którą jest wyposażony ten genialny odkurzacz, charakteryzuje się budową z gumowych lameli, dzięki czemu łapie najmniejszy kurz, sierść Twoich zwierząt oraz włosy bez ich zawijania.

Oczywiście robot sprzątający jest zaopatrzony w jeszcze dwie szczotki boczne. Posiada on w sumie pięć szczotek do czyszczenia i dlatego Concept VR3120 testy laboratoryjne przeszedł bezbłędnie.

Ciche odkurzanie

Concept VR3120 zbiera pozytywne opinie szczególnie wśród rodziców małych dzieci. Po pierwsze nie muszą pamiętać o sprzątaniu podłóg, ponieważ odkurzacz robi to sam. Po drugie nie muszą się martwić tym, że Concept VR3120 zrobi to niedokładnie, a po trzecie jest to zdecydowanie jeden z cichszych odkurzaczy dostępnych na rynku. Poziom hałasu, który jest przez niego wytwarzany, nie przekracza 70 dB.

Dodatkowo odkurzacz jest zaopatrzony w wysokiej klasy akumulator o pojemności 5200 mAh, co pozwala mu na 250 minut pracy na jednym ładowaniu. Tego typu baterie często wykorzystywane są w przemyśle motoryzacyjnym. Nie musisz się też martwić jego ładowaniem, ponieważ po skończonej pracy Concept VR3120 sam wraca do stacji dokującej, żeby naładować swój akumulator.