Niewielka lodówka, która wiele może

Jeśli szukasz niedużej lodówki do zabudowy, poznaj model Whirlpool ARG 590/a+. Niewielka lodówka będzie idealna zarówno w nowoczesnej kuchni młodego kawalera, który często jada na mieście, a przechowuje jedynie produkty podstawowej potrzeby, jak i w kuchni tradycyjnej, gdzie miłośniczka gotowania, pieczenia i opracowywania nowych przepisów doskonali kulinarny kunszt. Model do zabudowy będzie Cię wspierał swoją cichą i niewidoczną, a jednak niezbędną obecnością. Wiadomo przecież, że lodówka jest urządzeniem koniecznym, nie jesteśmy już w stanie wyobrazić sobie funkcjonowania bez tego urządzenia, warto więc, by była jak najlepiej dopasowana do naszych potrzeb i oczekiwań. Za tym modelem stoi marka Whirlpool, dzięki czemu wiadomo, że jest to produkt dopracowany w każdym calu. Sięgnij po to, co jest dla Ciebie najlepsze. Zapoznaj się z recenzją lodówki Whirlpool ARG 590/a+.

Nie za mała, nie za duża

Lodówka Whirlpool ARG 590/a+ doskonale sprawdzi się w niedużym mieszkaniu. Chłodziarka ma pojemność 111 litrów, a zamrażalnik 18 litrów. Wysoka na 82 cm, szeroka na 60 cm i głęboka na 54,5 cm zda egzamin w standardowej kuchennej zabudowie. Dodatkowo posiada możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi, więc tym bardziej będzie kompatybilna z każdą kuchnią. Wewnątrz chłodziarki masz do dyspozycji trzy szklane półki, jedną półkę zamykaną oraz trzy półki w drzwiach, przechowywanie produktów będzie więc proste i komfortowe. Zużycie energii elektrycznej mieści się w granicach 230 kWh, co jest równe wartości ok. 140 zł w ciągu roku. A w przypadku chwilowego braku zasilania lodówka utrzyma temperaturę nawet do 12 godzin. Możesz więc być spokojny o jakość swojej żywności nawet w momencie wystąpienia drobnej awarii. Lodówka Whirlpool ARG 590/a+ jest także niezwykle cicha, generowany hałas może sięgać co najwyżej 39 dB. To kolejny plus przemawiający za wykorzystaniem jej na niewielkiej powierzchni.

Sprawdzony produkt

Lodówka Whirlpool ARG 590/a+ opinie ma bardzo pozytywne, użytkownicy wyjątkowo cenią ten produkt. Jest nieduża, ale niezwykle pakowna, dzięki czemu zaspokaja potrzeby nawet wymagających domowych kuchmistrzów. Jej pojemność jest wysoko oceniana. Wielką zaletą jest możliwość dopasowania urządzenia do każdej kuchni dzięki możliwości zmiany kierunku otwierania drzwiczek, a także formule przeznaczonej do zabudowy. Dzięki temu lodówka Whirlpool ARG 590/a+ może stać się niewidoczna w każdej zabudowie kuchennej. Dla osób, dla których estetyka pomieszczeń znajduje się na wysokim poziomie oczekiwań, jest to rozwiązanie idealne.

Lodówka Whirlpool ARG 590/a+ – recenzja w kilku najważniejszych słowach

Doskonała do niewielkiego mieszkania, w którym sprawdzi się idealnie wykonując swoją pracę równocześnie będąc niewidzialną. Przetestowana przez wielu użytkowników i wychwalana za pakowność oraz możliwość dostosowania do każdej zabudowy kuchennej. Szukasz dobrego sprzętu w dobrej cenie, który spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania? Lodówka Whirlpool ARG 590/a+ będzie właściwym wyborem. Sprawdź, jak zadziała w Twojej kuchni i korzystaj z całej palety jej zalet. Z pewnością się nie zawiedziesz.