Opaska my Band 4family to wielofunkcyjne urządzenie współpracujące z systemem Android. Swoim wyglądem przypomina zegarek, sprawdzi się więc także jako klasyczny dodatek do każdego stroju. Pojemność wbudowanej baterii wynosi 580mAh, wobec czego wystarcza na kilkudniowe użytkowanie. Dla wygody użytkowników wyposażono ją w możliwość ładowania magnetycznego.

Jakie są zalety myBand 4 family? Recenzja urządzenia

Opaska myBand 4family to przede wszystkim wyjątkowa funkcjonalność i wygoda. Urządzenie wyposażone jest w kolorowy wyświetlacz o przekątnej 1 cala. Całość wykonana została z pełną dbałością o szczegóły, przez co opaska prezentuje się naprawdę solidnie. Sprzęt jest również odporny na wodę, a także zakurzenia, co potwierdza specjalny certyfikat IP66.

Urządzenie gwarantuje kompatybilność z telefonami z oprogramowaniem Android od wersji 4.4 i nowszymi. Dzięki dedykowanej aplikacji zarówno użytkownicy, jaki i ich najbliżsi mogą liczyć na stałe wsparcie i bezpieczeństwo. Po synchronizacji opaski i aplikacji zainstalowanej na telefonie zyskuje się w pełni działające urządzenie będące wsparciem dla rodziny. Tę funkcję wspomaga także lokalizator GPS, który pozwala ustalić miejsce pobytu osoby, korzystającej z urządzenia, a także zezwala na tworzenie stref bezpieczeństwa. W przypadku opuszczenia ich przez danego użytkownika otrzymasz natychmiastowe powiadomienie. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w przypadku opieki nad dziećmi. Od teraz możesz już być spokojny o swoje pociechy.

Opaska pełni także rolę telefonu. Dzięki wbudowanemu slotowi na kartę nanoSIM, a także głośnikowi i mikrofonowi, użytkownicy mogą wykonywać i odbierać połączenia głosowe. Jest prosta w obsłudze, a interfejs – w pełni intuicyjny. Całe sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą jednego wbudowanego przycisku.

Dla fanów sportu, a także tych, którzy dbają o zdrowie, opaska wyposażona została w pulsometr, ciśnieniomierz i krokomierz. W przypadku sytuacji kryzysowej opaska pozwala na wysłanie alertu SOS. Pozostajesz więc w kontakcie ze swoimi bliskimi w każdej sytuacji.

Klienci o myBand 4family – opinie

Użytkownicy opaski myBand zdecydowanie chwalą sobie jakość produktu i zaznaczają, że gadżet śpiewająco zdał test jako rodzinne urządzenie. Smartband sprawdza się również jako forma pierwszego telefonu dla dziecka. Poza podstawowymi funkcjami, takimi jak dzwonienie czy rozmawianie, pozwala także na lokalizowanie malucha przez aplikację.

Długi czas pracy baterii również stanowi w tym przypadku ogromną zaletę, bez względu na intensywność pracy czy odległość dziecka od opiekuna urządzenie pracuje, pozytywnie wpływając na wewnętrzny spokój rodziców. Użytkownicy chwalą sobie ten sprzęt również jako funkcjonalny gadżet w pracy. Opaska może być zabierana na spotkania czy inne okazje służbowe zamiast telefonu. Jest to także świetne rozwiązanie dla seniorów, którzy potrzebują urządzenia prostego w obsłudze. W tym kontekście funkcja alertów SOS tym bardziej zyskuje na znaczeniu i wpływa na ogólny komfort i bezpieczeństwo osób korzystających z opaski myBand 4family. Test tego sprzętu najlepiej przeprowadź sam!