Samsung J6+ parametry – funkcje premium

Nie bez powodu największym zainteresowaniem wśród smartfonów oferowanych przez firmę Samsung cieszą się flagowe smartfony z serii S i budżetowe smartfony z serii J. Samsung J6+ to produkt z odświeżonej linii serii Galaxy J, o wielu funkcjach premium. Ma duży, 6-calowy ekran i wyposażony jest w zestaw dwóch aparatów z tyłu (wbudowany cyfrowy, 13 MP oraz 5MP), aparat z przodu (8 MP), oraz baterię będącą akumulatorem o pojemności 3300 mAh. Oba moduły aparatu mają dedykowaną lampę błyskową LED, a autofokus w tylnym aparacie niezwykle szybko ustawia ostrość. Smartfon ten jest wyposażony w wiele funkcji, takich jak ekran Infinity (18,5:9), funkcję Dolby Atmos zapewniającą dźwięk przestrzenny dzięki przewodowym zestawom słuchawkowym.

Samsung Galaxy J6+ – parametry

Smartfon Samsung J6+ ma wiele do zaoferowania pod względem funkcji, ale jest również urządzeniem przyjemnym dla oka i komfortowym w obsłudze. Jego wygląd, między innymi dzięki szklanemu wykończeniu, jest niezwykle elegancki i satysfakcjonuje dotychczasowych posiadaczy. Jak na smartfon z 6-calowym ekranem posiada dość kompaktową obudowę – wszystko to dzięki proporcjom 18,5:9. W przeciwieństwie do większości budżetowych ofert firmy, które posiadały ekran AMOLED, Samsung Galaxy J6+ ma ekran Infinity. Dzięki rozdzielczości HD+ (720 × 1480 pikseli) i zgodności ze specyfikacją HDP Premium, sprawnie poradzi sobie z odtwarzaniem materiałów o szerokiej rozpiętości tonalnej. Kolory i detale wyświetlane na ekranie zachwycą Cię swoją jakością.

Wydajność i zasilanie – Samsung J6+ recenzja produktu

Zasilany przez układ scalony Qualcomm Snapdragon 425, smartfon ten ma 4 GB pamięci RAM, a także aż 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do pół terabajta pamięci zewnętrznej. Umożliwia to między innymi sprawną grę na urządzeniu, a także bezproblemowe przełączanie pomiędzy różnymi aplikacjami bez opóźnienia. Samsung J6+ wyposażony jest w czytnik linii papilarnych, a także technologię rozpoznawania twarzy, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki pojemności baterii smartfon ten długo utrzymuje żywotność, a ładowanie przebiega sprawnie i nie zajmuje wiele czasu. Przede wszystkim, co zostało potwierdzone opinią wielu klientów, smartfon ten nie boi się upadków! Jeżeli zdarza Ci się od czasu do czasu przypadkiem upuścić swoje urządzenie, Samsung Galaxy J6+ przetrwa to w taki sam sposób, jak kiedyś robiły to telefony Nokia.

Samsung Galaxy j6+ recenzja

Kolejną dobrą stroną tego smartfona jest dostęp do aplikacji Smart Switch, dzięki której można dokonać transferu plików z poprzedniego smartfona na Twoje nowe urządzenie. Dzięki tej aplikacji możesz przenieść pliki mp3, pliki wideo, wszystkie swoje zapisane kontakty oraz wiadomości, a także ustawienia alarmu, czy preferencje dotyczące sieci Wi-Fi. Warto także wspomnieć, że w przypadku smartfona Samsung J6+ cena zdecydowanie nadaje się na niemalże każdą kieszeń – nie musisz wydawać ogromnych pieniędzy, aby uzyskać dobrą jakość i wysoką funkcjonalność.