Zacznę od stwierdzenia faktu: xiaomi mi 10T pro to prawdziwy flagowiec, w pełnym tego słowa znaczeniu. Jest to z całą pewnością najlepszy telefon, który kiedykolwiek miałem przyjemność posiadać, a śmiem twierdzić, że może nawet jeden z najlepszych dostępnych aktualnie na rynku. Aby nie pozostawać gołosłownym – oto kilka największych zalet xiaomi mi 10T pro!

Xiaomi mi 10T Pro – specyfikacja

Zaczynamy od czegoś, co niektórzy mogliby uważać za wadę, czyli specyfikacji technicznej. Kupując telefon z wyższej półki cenowej, można spodziewać się wysokiej jakości produktu oraz dużej konkurencyjności pod względem parametrów technicznych. No i tutaj się nie rozczarowałem – w xiaomi mi 10T Pro specyfikacja wcale nie odbiega od tej znanej nam z innych świetnych urządzeń dużych marek produkujących elektronikę – świetny ekran, sporo ramu, mocny procesor. Czy to źle, że nie widać różnic? Uważam, że absolutnie nie ma czego żałować, bowiem to nie tu należy szukać wyjątkowości tego urządzenia!

Każdy z flagowych smartphonów oferuje obecnie taką ilość pamięci operacyjnej i taki procesor, że mogłyby one sprostać niejednemu programowi komputerowemu. Czym wyróżnia się więc xiaomi mi 10T Pro?

Xiaomi mi 10T Pro test nakładki systemowej

Jedna z największych zalet urządzenia wita nas zaraz po jego uruchomieniu. Jeśli zmieniacie urządzenie z np. tak jak ja Samsunga, to będziecie w szoku, jak świetną robotę można wykonać przy projektowaniu interfejsu graficznego. Nie dość, że każdy detal jest dopracowany, to jeszcze działa ona niesamowicie płynnie, a animacje cieszą oko. Jako fan dopracowanych szczegółów mogę bez skrupułów powiedzieć, że wyszło to nawet lepiej niż w przypadku innych znanych marek, choć widać także pewne inspiracje w wyglądzie.

Xiaomi mi 10T Pro test wydajności – wymagające gry

Jeśli szukacie urządzenia, które obsłuży najbardziej wymagające tytuły z Androida, to również się nie zawiedziecie. Nawet najładniejsze i najbardziej skomplikowane gry na ten system działają bez zarzutu, urządzenie się nie nagrzewa, a ekran o częstotliwości 144hz nie daje powodów do narzekań. Obraz jest czysty, nie są generowane żadne smugi, rozdzielczość jest porównywalna do high-endowych telewizorów. Kupując xiaomi mi 10T Pro, opinie innych użytkowników pozwolą przygotować się jeszcze na jedno – to naprawdę bardzo duże urządzenie. O ile jest stworzone do grania, o tyle możecie mieć problem ze schowaniem go do małej kieszeni spodni. Czy ktokolwiek jeszcze tam chowa swoje smartphony?

Podsumowanie

Tak, tak… TAK! Po tym krótkim okresie użytkowania xiaomi mi 10T Pro – recenzja może być tylko czysto pochwalna. Specyfikacja nieodbiegająca od normy dla najlepszych modeli, świetny duży ekran, a do tego zdecydowanie wyróżniająca xiaomi mi 10T pro cena! Nie należę do osób często zmieniających telefony, ale xiaomi mi 10T Pro zdał test celująco! Polecam każdemu, kto w nieco niższej cenie chce korzystać ze wszystkich korzyści, jakie dają najnowsze urządzenia. Jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj opinie innych użytkowników, a wybór stanie się oczywisty!