Gra planszowa Terraformacja Marsa to doskonała rozrywka dla całej rodziny. Nie od dziś wiadomo, że planszówki pobudzają wyobraźnię i pozwalają miło spędzić czas z najbliższymi. Nowoczesne gry pobudzą kreatywność i sprawią, że całkowicie oddamy się rozrywce. Jakie opinie ma gra Terraformacja Marsa? Czym się cechuje? Dlaczego warto na nią postawić?

Terraformacja Marsa recenzja

Jest to gra pełna zaskakujących akcji. W tym wypadku ludzkość rozpoczyna ekspansję w Układzie Słonecznym. Fabuła opiera się na tym, że na Marsie założono kolonie, a mieszkańcy są odgrodzeni od świata naturalnego. Przebywają na pozbawionej atmosfery planecie, w zimnym i suchym otoczeniu. W celu zwiększenia odsetka imigracji z Ziemi trzeba podjąć terraformację Marsa. Ma ona za zadanie dostosować środowisko planety tak, aby ludzkość mogła tutaj przeżyć bez ochronnego sprzętu. Zadaniem graczy jest też zminimalizowanie śmiertelności, jakie wynikają z wypadków. Rząd Ziemi zadecydował, że wesprze każdą organizację, jaka przyczyni się do takich działań.

Terraformacja Marsa test

W tej grze gracze obejmują kontrolę nad korporacjami i są zarządcami. Dokonują oni kupna i zagrywania kart, które opisują wiele projektów inwestycyjnych. Najczęściej takie projekty przyczyniają się (pośrednio lub bezpośrednio) do procesu terraformacji, jednakże mogą też stanowić przedsięwzięcia biznesowe. Wygrana wiąże się z osiągnięciem wysokiego Współczynnika Terraformacji i zdobyciem dużej liczby Punktów Zwycięstwa. Co ciekawe, od WT zależy głównie dochód gracza i osiągany wynik. Nie zapominajmy o tym, że ten współczynnik wzrasta w sytuacji, kiedy podniesiesz jeden ze wskaźników Globalnych – poziom Tlenu, liczba oceanów, Temperatura itp.
Wraz z przebiegiem gry gracze mogą realizować coraz większe liczby projektów. Dodatkowe punkty zdobędziesz za wszystko to, co przełoży się na zwiększenie panowania ludzkości na Słonecznym Układem. Przykładowo aspekt ten dotyczy budowy infrastruktury, ochrony środowiska, czy też zakładania miast. Terraformacja Marsa stawia z jednej strony na zrównoważony rozwój planety i ludzkości, a z drugiej jest związana z doborem najlepszych możliwości dla gracza. Korzystamy z kolejnych rund, podczas których wykształca się nasza strategia i cele, jakie zamierzamy zrealizować.

Terraformacja Marsa opinie

Opinie graczy jasno wskazują, że jest to doskonała gra dla całej rodziny. Z tego względu planszówka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem na rynku. Posiadacze gry chętnie dzielą się na forum swoimi przemyśleniami i mówią o tym, że gra doskonale pobudza wyobraźnię i daje sporo radości. Nie ma lepszej rekomendacji niż opinie innych graczy. Zadowolone osoby chcą podzielić się swoimi spostrzeżeniami, co z pewnością zachęci odbiorców do zakupu gry.
Terraformacja Marsa to gra planszowa, jaką zakupimy sprawnie w internetowych sklepach. Dzięki temu zaoszczędzimy czas i koszty, ciesząc się zabawą z najbliższymi. Po grę sięgniemy w deszczowe dni i długie, ciemne wieczory. Taka forma rozrywki jest uwielbiana przez wiele osób.