Toster do opiekania pieczywa Electrolux EAT3300 to połączenie nowoczesności z wysokim stopniem bezpieczeństwa i komfortu. Wielu użytkowników, którzy zdecydowali się na zakup modelu Electrolux EAT3300 podkreśla łatwość i intuicyjność w jego użyciu. Do niewątpliwych zalet modelu należy zaliczyć fakt, że w przeciwieństwie do produktów innych marek tosty podchodzą do górnej krawędzi tostera, a nie wyskakują w powietrze. Zdecydowanym atutem tostera jest także jego klasyczny, nowoczesny design, który sprawia, że urządzenie dobrze komponuje się z resztą dodatków na kuchennych półkach. Toster na tle innych marek wyróżnia także: równomiernie opiekanie tostów, błyskawiczne tempo nagrzewania oraz łatwość w utrzymaniu tostera w czystości.

Electrolux EAT3300 – wzorowe wykonanie

Główne atuty tego modelu to:

  • ruszt do podgrzewania pieczywa – jeśli lubisz różnorodność, toster pozwala Ci na podgrzewanie nie tylko kanapek, ale także bułek czy rogalików. Wystarczy wysunąć ruszt do podgrzewania większych sztuk pieczywa, aby cieszyć się pysznym i urozmaiconym śniadaniem lub kolacją.
  • funkcja rozmrażania – kiedy nachodzi Cię ochota na tosty bądź przychodzą niespodziewani goście, a chleb jest wciąż w zamrażalniku, z tosterem Electrolux EAT3300 możesz nadal cieszyć się chrupiącym pieczywem zaledwie w kilka sekund. Opcja rozmrażania jednocześnie rozmraża chleb oraz go opieka, co pozwala na znaczną oszczędność Twojego czasu, a kanapki są równie smaczne jak z chleba w temperaturze pokojowej.
  • opcja centrowania pieczywa – dzięki tej opcji masz pewność, że oba tosty będą zawsze równomiernie opieczone: system inteligentnego rozprowadzania ciepła gwarantuje taką samą chrupkość tostów zarówno na ich brzegach, jak i w środku
  • termoizolowana obudowa – zewnętrzna powłoka tostera Electrolux EAT3300 nie nagrzewa się w trakcie przygotowywania tostów, co podnosi poziom bezpieczeństwa użytkowania; jeśli zamierzasz używać tostera w pobliżu dzieci, ta opcja z pewnością Cię nie zawiedzie
  • osłona ochronna na szczyt tostera – dzięki temu dodatkowi będziesz w stanie utrzymać swój toster w czystości, niezależnie od miejsca, gdzie go przechowujesz. Dodatkowo pokrowiec pomaga w wyeliminowaniu nieprzyjemnych zapachów, kiedy toster stoi dłuższy czas nieużywany.
  • tacka na okruchy – ten pozornie prosty element budowy tostera Electrolux EAT3300 pomaga w utrzymaniu nie tylko urządzenia, ale także powierzchni użytkowej podczas przygotowania tostów w czystości. Dzięki niemu jesteś w stanie każdorazowo po użyciu pozbyć się zalegających resztek chleba, co zapobiega także przypaleniu okruszków przy kolejnym używaniu tostera.
  • schowek na kabel – dzięki tej opcji masz możliwość zwinięcia kabla i schowania go we wnętrzu obudowy tostera. Jest to bardzo przydatna funkcja w małych kuchniach, która wpływa także na bezpieczeństwo przechowywania tostera, który dzieci mogą uszkodzić, pociągając za przewód.

Toster Electrolux EAT3300

Podsumowując, wybrany model tostera jest strzałem w dziesiątkę dla osób, szukających stylowego gadżetu do kuchni, który doskonale spełnia swoją funkcję. Jeśli szukasz sprzętu do kuchni w atrakcyjnej cenie w zestawieniu z ilością dostępnych funkcji, który na dodatek ma bardzo pozytywne opinie, postaw na Electrolux EAT3300.