Lodówka Samsung Rb29ferncss to chłodziarko-zamrażarka wyposażona w system No Frost oraz strefę indywidualnego wyboru temperatury – Samsung Cool Select (samodzielnie ustawisz w niej temperaturę przechowywania mięsa czy ryb). Jej roczne zużycie energii wynosi 301 kWh. Urządzenie mierzy 178 cm wysokości, 59,5 cm szerokości oraz 66,8 cm głębokości. Jeżeli szukasz lodówki do przestronnej kuchni to model Rb29ferncss sprawdzi się u Ciebie idealnie.

Przechowywanie produktów spożywczych – recenzja modelu Samsung Rb29ferncss

Chłodziarka jest wyposażona w 3 główne szklane półki, komorę świeżości (dzięki niej żywność zachowuje dłuższy termin przydatności do spożycia), miejsce na butelki oraz 4 dodatkowe półki na drzwiach. Posiada także osobną szufladę na warzywa i owoce oraz pojemnik na sosy typu Grab and Go (z łatwością wyjmiesz go z lodówki i położysz na stole razem z zawartością). Do produkcji półek użyto bezpiecznego szkła dzięki czemu ryzyko wypadku w Twoim domu jest znacząco obniżone, przyda się zwłaszcza przy dzieciach. Łączna pojemność użytkowa strefy chłodzącej wynosi 194 litry, według opinii o Samsung Rb29ferncss wystawionych przez użytkowników, to optymalny wybór dla czteroosobowej rodziny.

Zamrażanie w Samsung Rb29ferncss

Zamrażarka położona jest na dole urządzenia, co da Ci spory komfort użytkowania. Model posiada zdolność do mrożenia 13 kg żywności w ciągu 24h. Jest wyposażony w trzy szuflady oraz funkcję szybkiego zamrażania, która szczególnie sprawdzi się podczas przyjęć lub latem, gdy zechcesz szybko schłodzić napoje. Czwarta, najwyższa klasa mrożenia czyni ją jedną z najlepszych wśród dostępnych modeli na rynku.

System No Frost – zaleta modelu Samsung Rb29ferncss

To rozwiązanie z pewnością przypadnie Ci do gustu, gdyż dzięki systemowi No Frost nie musisz pamiętać o rozmrażaniu lodówki. Funkcja zapobiega osadzaniu się lodu i szronu na ścianach chłodziarko-zamrażarki, co zdecydowanie zwiększa jej efektywność. Dodatkowym plusem jest łatwość w utrzymaniu czystości oraz pozytywny wpływ na zachowanie świeżości przechowywanych produktów.

Dodatkowe funkcje w lodówce Rb29ferncss

Urządzenie zostało wyposażone w kompresor inwerterowy, który eliminuje hałas i zmniejsza zużycie prądu. Wprowadza mechanizm dostosowujący prędkość pracy do aktualnego zapotrzebowania na chłodzenie. Rozwiązanie zostało wprowadzone z myślą o otwartych kuchniach z aneksem, dlatego zwróć na nie uwagę, jeżeli posiadasz takie pomieszczenie w mieszkaniu.

Dodatkowo model Rb29ferncss posiada funkcję Multiflow, czyli równomiernie rozprowadza powietrze po swoim wnętrzu, zapewniając tym samym właściwą temperaturę w każdym miejscu.

Producent lodówki pomyślał także o osobach wyjeżdżających na urlop. Funkcja Wakacje umożliwia działanie komory chłodzącej przy jednoczesnym obniżeniu poboru prądu. Temperatura wewnątrz urządzenia utrzymuje się na optymalnym poziomie, dzięki czemu lodówka nie zaskoczy Cię nieprzyjemnym zapachem i koniecznością generalnego czyszczenia.

Opinie dotychczasowych użytkowników Samsung Rb29ferncss

Osoby, które korzystają z lodówki Samsung Rb29ferncss oprócz jej ogólnych zalet technicznych, doceniają także elegancki wygląd i wykończenie ze stali nierdzewnej. Srebrny kolor urządzenia daje swobodę w zaprojektowaniu Twojej idealnej kuchni, a także świetnie wkomponuje się w gotowe wnętrze. Użytkownicy chwalą także ledowe, energooszczędne oświetlenie wewnątrz chłodziarki i komfort, jaki daje system No Frost. Wśród recenzji Samsung Rb29ferncss znajdziesz też pozytywne opinie dotyczące alarmu otwartych drzwi, który został dodatkowo zainstalowany przez producenta.