Waga Tanita BC545N działa bez zarzutu i jest to najlepsza waga, jaką do tej pory miałem. Może jej cena nie jest najniższa, ale naprawdę urządzenie jest tego warte, zresztą w niektórych sklepach można je kupić na raty. Waga jest stosowana przez sportowców, profesjonalnych dietetyków, ale nie tylko. Ze względu na swoją precyzję i wiele dodatkowych funkcji, sprawdzi się w przypadku każdej osoby, która trenuje, odchudza się, jest na diecie i chce śledzić na bieżąco zmiany w swoim ciele. Odkąd na poważnie zacząłem myśleć, że chcę zmienić swój wygląd i mieć szybkie, wymierne efekty, zacząłem szukać wszystkich akcesoriów, które mi w tym pomogą. Tanita BC545N okazała się być strzałem w dziesiątkę. Jest innowacyjna i wykorzystuje nowinki techniczne, co zawsze wysoko ceniłem. Można powiedzieć nawet, że wyprzedziła moje myśli, bo odkąd ją mam, zwracam uwagę także na te rzeczy, o których wcześniej nie miałem pojęcia, gdy rozpoczynałem pracę na siłowni.

Waga łazienkowa Tanita BC545N – funkcje

Waga Tanita BC545N daje szybki i dokładny pomiar. Odczyty dają procentową zawartość tkanki tłuszczowej, wody, masy mięśniowej, masy kości oraz wiek metaboliczny organizmu. Moim zdaniem dużą zaletą tej wagi jest precyzja pomiaru. Dokładność w pomiarze tłuszczu wynosi nawet  0,1 procent, a masy ciała – 0,1 kg. To naprawdę rzadkość, żeby urządzenie, które każdy może mieć w domu, dawało takie możliwości. Poza tym waga ma wiele bardzo fajnych i przydatnych funkcji, np. basal metabolic rate pokazuje ilość kalorii, jaką Twój organizm spala w ciągu doby. Wiadomo, że każdy ma nieco inne procesy metaboliczne i dla mnie jest to akurat bardzo przydatna wskazówka. Nie jest to tylko moja opinia, bo jak łatwo zauważyć Tanita BC545N ma bardzo dobre recenzje wśród internautów i to nie tylko wśród osób, które np. zawodowo zajmują się sportem, bo wśród amatorów i samouków także. Wyniki, które widać na wyświetlaczu są dokładne i wiarygodne, co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku innych urządzeń tego typu.

Waga łazienkowa Tanita BC545N – podsumowanie

Tak jak można przeczytać w reklamie, waga działa bardzo szybko. W ciągu 15 sekund możesz mieć 10 pomiarów składu ciała, co naprawdę daje już wymierny ogląd sytuacji. To jednak nie wszystko. W przypadku dwóch pomiarów – zawartości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej, czyli tych najbardziej istotnych, pokazuje oddzielne wyniki we wszystkich kończynach i poszczególnych częściach ciała. Jest to funkcja, która zdecydowanie wyróżnia wagę Tanita BC545N na tle innych tego typu produktów na rynku. Poza tym wagę może używać cała rodzina. Urządzenie zapamiętuje i zapisuje wyniki nawet pięciu osób, ale oczywiście korzystających z niej może być więcej, wystarczy wpisać przed pomiarem opcje: gość. Waga Tanita BC545n może także liczyć na moją pozytywną opinię, ze względu na nowoczesny design i kolorowy, wyraźny wyświetlacz LED. Na pewno zadowoli każdą osobę, której zależy na kształtowaniu swojej sylwetki i która przywiązuje wagę do detali. W końcu te wszystkie mikroróżnice mogą naprawdę przyspieszyć nasze dążenia do wymarzonego celu.