Zmywarka Amica DIM 62D7TBOqH mieści w sobie aż 14 kompletów naczyń. Jest to urządzenie przeznaczone do zabudowy, ma szerokość 60 cm oraz sygnalizację BlueDot+. Amica DIM 62D7TBOqH to inteligentna zmywarka z siedmioma programami zmywania, funkcjami ECO, namaczania i autoczyszczenia. Dzięki dodatkowemu wygłuszeniu wewnątrz i zastosowaniu bezszczotkowego silnika, model ten pracuje bardzo cicho w porównaniu z innymi urządzeniami tego typu dostępnymi na rynku.

 Amica DIM62D7TBOqH – test

Amica DIM 62D7TBOqH posiada funkcję OpenDry, która powoduje, że drzwi są automatycznie uchylane w ostatniej fazie suszenia. Dzięki temu naczynia schną naturalnie i stosunkowo szybko. Jest to energooszczędne rozwiązanie oraz w pełni bezpieczne, ponieważ drzwi uchylają się na odległość 7–10 cm, natomiast wydobywające się z urządzenia wilgotne powietrze ma temperaturę do 40°C.
Zmywarki potrafią być niezwykle „prądożerne”, natomiast płacenie rachunków za energię elektryczną jest przykrym obowiązkiem. Dlatego też z troski o budżety domowe i środowisko naturalne marka Amica zastosowała rozwiązania, które gwarantują znacznie mniejsze zużycie prądu i co się z tym wiąże, mniejsze rachunki. Warto wiedzieć, że oszczędność zużycia energii zmywarki klasy C, w porównaniu do zmywarki klasy F, wynosi nawet 20%! Dzięki temu zyskasz około 63 bezpłatnych cykli mycia rocznie.
Zmywarka Amica DIM 62D7TBOqH pozwala na zmywanie w pełni ekologiczne oraz ekonomiczne. Silnik bezszczotkowy SilentDrive 2.0 gwarantuje zdecydowanie cichszą pracę urządzenia oraz mniejsze zużycie prądu, a dzięki dwóm prędkościom zmywanie jest idealnie dopasowane do wielkości i rodzaju naczyń i garnków. Natomiast dwa poziomy ciśnienia wody umożliwiają mycie naczyń delikatnych, np. szklanych, w górnym koszu oraz uciążliwych zabrudzeń w koszu dolnym. Co więcej, bezszczotkowa technologia gwarantuje dłuższą żywotność silnika zmywarki.

Amica DIM62D7TBOqH – recenzja

Hałasy dobiegające z kuchni na pewno nie są przyjemne, szczególnie jeśli pomieszczenie to jest połączone z salonem. Dzięki wygłuszeniu zmywarki Amica DIM 62D7TBOqH specjalnymi matami oraz zastosowaniu bezszczotkowego silnika, pracuje ona bardzo cicho – głośność została obniżona do nawet 41 dB. Jest to prawdziwy komfort dla uszu domowników. Niebieska dioda BlueDot+, wyświetlając świetlne komunikaty, informuje o tym, czy zmywarka pracuje. Przykładowo: kiedy sprzęt działa, dioda świeci ciągłym światłem, światło miga – możesz dołożyć zapomniane naczynia, światło wyłącza się – możesz wyjąć umyte naczynia.

Amica DIM62D7TBOqH – opinie

Zmywarka Amica DIM 62D7TBOqH jest znacznie cichsza niż inne zmywarki dostępne na rynku. Bardzo funkcjonalne są dodatki, takie jak na przykład: program namaczania, czyszczenia automatycznego czy ciche, nocne zmywanie. Poza tym można samodzielnie wybierać, w którym koszu zmywarka ma zmywać. Dobrze sprawdza się również dioda BlueDot+, która zapala się, sygnalizując tym samym, że trwa zmywanie lub że można dołożyć dodatkowe naczynia.