Prezentowany model to wielofunkcyjne urządzenie, które pozwoli Ci poznać wyższy poziom grillowania i smażenia. Jeśli do tej pory narzekałeś na ilość potrzebnych akcesoriów do przygotowywania każdej z potraw, z grillem DeLonghi CGH1030D możesz odłożyć w kąt wszystkie kuchenne sprzęty i cieszyć się wygodnym grillowaniem przy minimum wysiłku z Twojej strony.

Grill elektryczny DeLonghi CGH 1030D – recenzja

Prezentowany model umożliwia wykonywanie wielu potraw dzięki specjalnie dopasowanym płytkom o różnej grubości oraz elektronicznemu sterowaniu urządzeniem. Urządzenie wyposażono w trzy zmienne tryby grillowania: grill kontaktowy, otwarty oraz opcję piekarnika (pieczenia z jednoczesnym grillowaniem od spodu). Dzięki temu do wyboru masz aż 7 trybów pracy spośród: opiekania kanapek, otwartego grillowania mięsa, ryb i owoców morza, otwartego smażenia i obsmażania, grillowania i smażenia na jednej płycie oraz zapiekania i pieczenia gofrów.

Test DeLonghi CGH 1030D

Jeśli chodzi o potrawy, jakie możesz przygotować na grillu DeLonghi CGH1030D, ich zakres jest naprawdę imponujący w porównaniu z innymi modelami. Urządzenie z powodzeniem posłuży przy przygotowaniu panini, hamburgerów, zapiekanek mięsnych i warzywnych, a także gofrów.  W komplecie znajdziemy pełny zestaw płyt: grzewczych, blach do smażenia oraz form do wypieku gofrów, które możesz dowolnie przekładać dla przygotowania wybranej przez Ciebie potrawy. Każdą z nich, podobnie jak tackę na tłuszcz, możesz także bezpiecznie myć w zmywarce, co jest dużą oszczędnością czasu. Model DeLonghi CGH1030D test w kuchni zdaje zatem śpiewająco od A do Z.

Grilluj wygodnie z DeLonghi CGH1030D

Innowacją wśród grillów elektrycznych na rynku jest możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej w Twoim smartfonie lub tablecie. Grill DeLonghi CGH1030D to pierwsze urządzenie, które umożliwia zdalną obsługę. Niezależnie od tego, jakie danie chcesz przygotować, aplikacja przeprowadzi Cię przez cały proces smażenia. Dzięki temu nie musisz czuć się przytłoczony tym, w jaki sposób ułożyć właściwie obie płyty grzewcze do każdego z produktów i potraw i jaką ustawić dla nich optymalną temperaturę i czas grillowania. W aplikacji znajdziesz praktyczne wskazówki i dokładne instrukcje, dzięki którym od samego początku rezultaty grillowania będą spełniały Twoje oczekiwania. Przydatnym rozwiązaniem jest także podręczna książka z przepisami, która dostarcza inspiracji do wypróbowania nowych dań w urządzeniu DeLonghi CGH 1030D.

Aby mieć gwarancję, że każda z przygotowywanych na grillu potraw będzie smakowała wybornie, w grillu elektrycznym De’Longhi CGH 1030 D znajdziesz dwa osobne termostaty. Dzięki nim masz możliwość jednoczesnego przygotowania dwóch potraw o różnych wymaganiach termicznych, co daje Ci dużą oszczędność czasu. Wszystkie parametry pracy możesz na bieżąco kontrolować na cyfrowym wyświetlaczu LED, co wpływa na duży komfort grillowania.

Grill elektryczny DeLonghi CGH 1030D – podsumowanie

Podsumowując, jeśli szukasz urządzenia, które będzie pełniło funkcję opiekacza, grilla i mini piekarnika w jednym, postaw na grill elektryczny De’Longhi CGH 1030 D. Mimo wysokiego stopnia zaawansowania jego obsługa jest wyjątkowo intuicyjna, co czyni z tego modelu bardzo popularny sprzęt kuchenny dla miłośników potraw grillowanych i nie tylko. Mam nadzieję że moja recenzja De’Longhi CGH 1030 D będzie dla Ciebie przydatna podczas podejmowania decyzji o zakupie.