Przedstawiony w mojej recenzji elektryczny grill Eldom GK 150 to urządzenie wielofunkcyjne, które jest przydatne nie tylko do grillowania, ale także smażenia i podgrzewania różnego typu potraw. Na tle innych sprzętów w tej kategorii wyróżnia go zdecydowanie powierzchnia grillowania, którą umożliwia rozłożenie urządzenia po otwarciu do 180 stopni oraz dwie funkcje grillowania: grill kontaktowy, oraz grill płaski, dzięki którym możesz smażyć i grillować potrawy o każdym stopniu grubości bez ryzyka przypalenia czy niedopieczenia.

Uwagę zdecydowanie przyciąga estetyczne wykonanie grilla Eldom GK 150. Obudowa ze stali szlachetnej została wykończona w metalicznym srebrnym kolorze, co sprawia, że grill prezentuje się nowocześnie i stylowo. Jeśli zamierzasz przechowywać urządzenie na kuchennym blacie, bardzo praktycznym i bezpiecznym rozwiązaniem jest opcja schowania przewodu zasilającego wewnątrz podstawy obudowy.

Grill elektryczny Eldom GK150 – recenzja

W prezentowanym modelu producent zadbał o każdy szczegół wykonania, abyś mógł bez problemu korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia w każdych warunkach. Najważniejsze cechy grilla Eldom, które wpływają na jego dużą funkcjonalność, to:

  • powłoka antyadhezyjna: dzięki specjalnej warstwie ochronnej na powierzchni grillującej nie musisz się martwić o przywieranie przygotowywanych potraw ani o uporczywe resztki żywności przyczepione do grilla. Dzięki tej powłoce utrzymanie urządzenia w czystości jest o wiele prostsze.
  • uchwyt z tworzywa: rączkę pokrywy wykonano z nienagrzewającego się materiału, dzięki czemu ryzyko oparzenia jest zminimalizowane, a Ty możesz szybko sprawdzić postęp grillowania.
  • pokrywa: z modelem Eldom GK150 możesz zapomnieć o uciążliwym pryskaniu podczas grillowania. Na czas podgrzewania potrawy możesz zatrzasnąć pokrywę grilla, co nie tylko uchroni Cię przed poparzeniem, ale także zapewni równomierną temperaturę dla potraw wewnątrz.
  • system odprowadzania tłuszczu: grill Eldom GK150 wyposażono w niezwykle przydatne rozwiązanie w postaci osobnych pojemników, w których gromadzi się tłuszcz podczas grillowania.
  • lampki kontrolne: dzięki dwóm lampkom możesz rzadziej kontrolować stopień przysmażenia Twoich potraw. Urządzenie poinformuje Cię, kiedy są one gotowe do wyciągnięcia lub obrócenia.

Ciesz się rewelacyjnym efektem grillowania z Eldom GK 150

Grill elektryczny Eldom GK 150 wyposażono w praktyczny termostat do zmiany temperatury. Co ważniejsze, moc urządzenia wynosi aż 2000W, dzięki czemu grill radzi sobie rewelacyjnie z podgrzewaniem każdego rodzaju produktów, także grubszych mięs czy ryb, bez konieczności wstępnej obróbki termicznej. Pozwoli Ci to cieszyć się prawdziwym smakiem grillowanych potraw przyrządzonych w tym urządzeniu.

Podsumowując, jeśli szukasz grilla elektrycznego o dużej mocy, który będzie estetyczny, a zarazem bezpieczny w użytkowaniu, także w sąsiedztwie dzieci, postaw na model Eldom GK 150. Opinie wielu użytkowników wskazują, że jest to doskonała alternatywa dla grillów tradycyjnych.