Lodówka RB37K63602C firmy Samsung to jeden z bardziej nowoczesnych modeli w tej kategorii dostępnych obecnie na rynku. Uwagę przykuwa wyjątkowo stylowy design lodówki, której front jest wykończony w szkle, a jej obudowa została wykonana w czarnym, połyskującym kolorze, co dodaje modelowi Samsung RB37K63602C elegancji i szyku. Według opinii, Samsung RB37K63602C pod względem funkcjonalności wyróżnia możliwość bezkolizyjnego otwierania drzwiczek (pod kątem 90°) chłodziarki, która sprawdza się rewelacyjnie w przypadku ciasnej zabudowy kuchennej i znacznie ułatwia dostęp do wnętrza lodówki nawet przy postawieniu jej bezpośrednio przy ścianie. Jeśli chodzi o samą organizację wnętrza lodówki, ciekawym rozwiązaniem jest osobna półka na ryby i mięso, dzięki której możesz zadbać o większą higieniczność produktów.

Lodówka Samsung RB37K63602C – innowacja w rozsądnej cenie

Chłodziarkę Samsung RB37K63602C zaprojektowano w taki sposób, aby mogła służyć jak najdłużej, a jednocześnie była w stanie zapewnić maksymalną świeżość przechowywanych w niej produktów. Model posiada:

  • system równomiernego chłodzenia: specjalnie opatentowana przez producenta technologia zapewnia jednakowe rozprowadzenie zimnego powietrza w każdym zakamarku komory lodówki. Dzięki temu masz pewność, że niezależnie od tego, gdzie umieścisz zakupione artykuły spożywcze lub gotowe potrawy, zachowają one taką samą świeżość i smak, a także nie ulegną szybszemu zepsuciu przez niedostateczne chłodzenie (na przykład w drzwiach chłodziarki).
  • Technologię No-Frost: stała temperatura chłodzenia, niezależnie od zapełnienia lodówki, eliminuje ryzyko związane z powstawaniem szronu i lodu na wewnętrznych ściankach chłodziarki Samsung RB37K63602C. Szybsze chłodzenie wpływa na lepszą wydajność urządzenia.
  • Wzmocniony silnik: wbudowane czujniki zewnętrzne i wewnętrzne na bieżąco kontrolują stan załadowania lodówki, regulując temperaturę potrzebną do chłodzenia. Optymalna praca kompresora przekłada się na duże oszczędności, jeśli chodzi o pobór prądu przez lodówkę. Dzięki zmiennej prędkości i mocy silnika model RB37K63602C wyróżnia także cichszy tryb pracy w porównaniu z modelami innych producentów. Mniejsze zużycie energii wydłuża z kolei żywotność lodówki.
  • Opcję szybkiego chłodzenia: jeśli potrzebujesz szybko schłodzić lub zamrozić konkretne produkty, wystarczy że wybierzesz odpowiednią opcję na panelu dotykowym. Ustawiając pożądaną temperaturę, możesz cieszyć się chłodnymi napojami lub zaopatrzyć się w kostki lodu, kiedy tylko zapragniesz.
  • Ergonomiczną organizację miejsca: Samsung RB37K63602C zapewnia wyjątkowo dużą przestrzeń dzięki składanej do środka półce. Jej ustawienie możesz dowolnie regulować w zależności od wielkości i pojemności Twoich produktów spożywczych. Co więcej, drzwiczki lodówki są wyposażone w liczne pojemniki, które możesz przesuwać tak, aby pomieściły wszystkie zakupy.

Lodówka Samsung RB37K63602C – podsumowanie

Podsumowując, jeśli szukasz lodówki, która jest bardzo pojemna, a jednocześnie elegancko się prezentuje, postaw na ten model. To zaawansowane urządzenie doskonale spełnia swoją funkcję. Mam nadzieję że moja recenzja Samsung RB37K63602C pomoże Ci podjąć decyzję dotyczącą zakupu.