Xiaomi Mi TV 4A 32″ potrafi znacznie więcej niż tradycyjne wyświetlanie wybranych kanałów telewizyjnych. Sprawnie obsługuje popularne strony oraz platformy streamingowe – Youtube, Netflix, Amazon Prime, działa także na systemie Android. Posiada również funkcjonalny system rekomendacji oraz przyjemny dla oka i nowoczesny design, który doskonale uzupełni wnętrze Twojego mieszkania. Dzięki jego optymalnym rozmiarom – 32 cale przekątnej telewizora – nadaje się nie tylko do salonu, ale także do sypialni o niewielkim metrażu.

Telewizor Xiaomi Mi LED TV 4A 32″ – opinie

Telewizor ten ma estetyczny i klasyczny design, dzięki czemu dobrze prezentuje się w każdym pomieszczeniu. Na przodzie ekranu znajdują się cienkie błyszczące ramki w kolorze czarnym, a na dole umieszczone jest miniaturowe logo marki Xiaomi. Pod logiem znajduje się niewielka lampka, która świeci na czerwono, sygnalizując, że telewizor jest wyłączony. W zestawie znajdują się dwie nogi, których można użyć do stabilnego montażu urządzenia – na przykład na stole lub stoliku nocnym. Telewizor Xiaomi 32 cale nadaje się również do zawieszenia na ścianie – wystarczy dodatkowo zaopatrzyć się w odpowiedni do takiego montażu wspornik.

Pomimo dość sporego rozmiaru ekranu cały panel zajmuje tak naprawdę niewiele miejsca – jego wymiary to 478 × 733 × 180 mm. Całość waży jedynie 4 kg, dzięki czemu instalacja sprzętu będzie wygodna i bezproblemowa. Po lewej stronie urządzenia znajdują się porty – Ethernet, złącze kompozytowe wideo, 2 porty HDMI, USB oraz wejście antenowe. Do zestawu dołączony jest pilot na baterie – działa przy użyciu technologii Bluetooth 4.2, dzięki czemu nie trzeba kierować go w stronę telewizora przy wybieraniu komendy. Telewizor XIAOMI Mi LED TV 4A 32″ będzie odbierać je nawet wtedy, gdy nadasz je z pomieszczenia obok.

Xiaomi TV – cena, jakość i użytkowanie

Aby zacząć aktywnie korzystać z urządzenia, wystarczy uruchomić zasilanie. Po podłączeniu do sieci urządzenie automatycznie pobiera aktualizację i krótko przedstawia użytkownikom swoje podstawowe funkcje. W telewizorze od momentu instalacji znajduje się wiele popularnych programów i serwisów, które zostały wgrane już wcześniej. Rozdzielczość ekranu wynosi 1366 × 768, ale dzięki funkcji przesyłania strumieniowego ładują się na nim filmy o różnej jakości. Według dotychczasowych użytkowników tego telewizora, jakość obrazu i kolorów pozostaje tak samo dobra, niezależnie od kąta, pod jakim oglądasz dany obraz.

Jeśli chodzi o specyfikację odtwarzania, menu umożliwia Ci wybór jednego z kilku ustawień wstępnych – na przykład do sportu czy tradycyjnych filmów. Możesz również ocieplić lub ochłodzić obraz według własnych preferencji. W urządzeniu zainstalowane są dwa głośniki o mocy 5 W, sprzęt obsługuje technologie Dolby oraz DTS. Dźwięk odtwarzany jest czysto i w wysokiej jakości, która dorównuje produktom o znacznie wyższych cenach. Dodatkowo możesz podłączyć do telewizora kilka konsol, pendrive’a lub zewnętrzny dysk twardy. Xiaomi Mi TV 4A 32″ może służyć także jako monitor do Twojego komputera.