Trudno wyobrazić sobie życie bez komputera w dzisiejszych czasach. Szczególną popularnością cieszą się zwłaszcza laptopy, które umożliwiają nam bycie mobilnym. Służą nam one do rozrywki i pracy zarazem. Aby uniknąć frustracji związanej z niewłaściwym działaniem, warto zainwestować w porządny sprzęt, który nas nie zawiedzie. Planujesz zakup laptopa i szukasz inspiracji? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię stworzona na podstawie testów modelu Matebook X Pro recenzja, którą znajdziesz poniżej!

Huawei Matebook X Pro – recenzja

Laptop Huawei Matebook X Pro to znakomite połączenie imponującej funkcjonalności, nowoczesnego i estetycznego designu oraz podzespołów o dużej mocy. Konstrukcja komputera zachwyca swoją lekkością, gdyż sprzęt jest cienki, a także lekki. Waży bowiem jedyne 1,33 kg! To, w połączeniu z aluminiową obudową odporną na zarysowania i innego rodzaju uszkodzenia czyni go idealnym komputerem do zabrania w podróż, na spotkanie, czy na uczelnię. Jednym z niekwestionowanych atutów tego modelu jest duży ekran FullView, który niemal całkowicie został pozbawiony ramek. Zapewnia to ogromną powierzchnię użytkową, co stanowi spore pole do popisu, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że wyświetlacz laptopa można także obsługiwać dotykowo. Jeśli chodzi o model Matebook X Pro, opinie klientów podkreślają, że jest to istotne udogodnienie, które pozwala im w pełni wykorzystywać potencjał urządzenia. Producenci położyli także nacisk na obsługę głosową, która jest możliwa dzięki aż czterem mikrofonom, które są w stanie zidentyfikować Twój głos z odległości sięgającej czterech metrów! Możesz bez trudu i w komfortowych warunkach przeprowadzać wideokonferencje, rozmowy oraz głosowo obsługiwać różnego rodzaju aplikacje. Laptop będzie więc idealny zwłaszcza dla osób, które pracują zdalnie i tych, które lubią często konwersować przez Internet przy pomocy komunikatorów video. Dzięki temu, że komputer wyposażono także w głośniki wysokiej klasy, znakomicie sprawdzi się on do oglądania seriali, filmów i słuchania muzyki. Urządzenie działa na bazie nowoczesnego i wydajnego procesora Intel Core oraz szybkiego dysku SSD. Spełni więc oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Wiele możliwości w zasięgu dłoni

Komputer stanowi dla Ciebie najważniejsze narzędzie pracy i korzystasz z niego bardzo często oraz przechowujesz na nim wiele danych? W kategorii  zabezpieczenia informacji Huawei Matebook X Pro opinie zbiera wprost znakomite. Wszystko dzięki zaawansowanej technologii ochrony, która polega na weryfikacji prawa dostępu do urządzenia przy pomocy czytnika linii papilarnych. Wystarczy, że przyłożysz do niego swój palec, aby uzyskać możliwość korzystania z laptopa. Nawet gdy zgubisz komputer, nikt niepowołany nie wejdzie w posiadanie przechowywanych na nim plików! Rozważ zakup tego sprzętu zwłaszcza jeśli dysponujesz smartfonem z systemem Android marki Huawei. Jednym dotknięciem połączysz oba urządzenia i będziesz mógł korzystać z tych samych aplikacji na telefonie i laptopie! Przeprowadzony na laptopie Matebook X Pro test wypadł pod tym względem wyjątkowo pozytywnie!