Żelazko Philips GC4909/60 to definicja wysokiej wydajności i elegancji. Zostało zaprojektowane z myślą o wszystkich tych, którzy pragną szybko wyprasować swoje ubrania i szukają wytrzymałego sprzętu.

Philips GC4909/60 – gwarancja wydajnej pracy na długie lata

Wśród innych modeli żelazek, model Philips GC4909/60 wyróżnia wyjątkowa troska o wygodę użytkownika. Według opinii na jego temat sprzęt nie tylko niemal sam prasuje, ale z takim urządzeniem „można [nawet] polubić prasowanie”. Z kolei tym, co przykuwa uwagę po zakupie produktu, jest stylowy i nowoczesny wygląd żelazka. Urządzenie wyposażono w liczne technologie, między innymi:

  • szybkie tempo nagrzewania – jak podkreślają wielokrotnie użytkownicy w opiniach, żelazko „fantastycznie grzeje”. Także możliwość rozpoczęcia prasowania niemal błyskawicznie po podłączeniu do prądu jest dużym plusem;
  • system antywapienny Quick Calc Release – żelazko automatycznie sygnalizuje potrzebę przeprowadzenia odkamienienia, które trwa jedynie 15 sekund. Zapewnia to maksymalną wydajność prasowania i komfort czyszczenia, a to z kolei przekłada się na dodatkową oszczędność czasu;
  • blokada kapania – dzięki tej technologii, jeśli zapomnimy o zmianie temperatury lub potrzebujemy wyprasować coś na szybko, system blokady wyciekania wody zapobiegnie powstawaniu niechcianych plam na ubraniach;
  • funkcja automatycznego wyłączania – żelazko pozostawione w bezruchu samo wyłączy się po pewnym czasie, zarówno odstawione w pionie, jak i pozostawione bez opieki na desce. To rewelacyjne zabezpieczenie przyda się, jeśli często prasujemy ubrania na krótko przed wyjściem z domu lub dłuższym wyjazdem, a po kilku godzinach nie pamiętamy, czy wyłączyliśmy żelazko.

Żelazko Philips GC4909/60 – ulepszony patent

Model żelazka zawiera najnowsze udogodnienia, które wyróżniają urządzenie spośród innych:

  • silne uderzenie pary – dopracowana i wzmocniona moc strumienia pary sprawia, że z żelazkiem Philips GC4909/60 uporamy się nawet z najbardziej pogniecionymi ubraniami, którym nie podoła standardowa moc innych urządzeń. Dzięki ciągłości strumienia pary wilgoć wnika w głąb tkaniny, znacznie ułatwiając prasowanie.
  • wyjątkowo pojemny zbiornik na wodę – duża pojemność zbiornika sprawia, że nie musimy rozkładać prasowania na raty, tylko można jednorazowo wyprasować większą partię ubrań, przedłużając tym samym żywotność żelazka i oszczędzając czas
  • zwiększona odporność na zarysowania i wspaniały poślizg stopy – bazując na poprzednim modelu z serii, stopa żelazka została udoskonalona. Jest teraz jedną z najodporniejszych na zarysowania wśród innych dostępnych żelazek na rynku. Dodatkowo technologia StemGlide Elite zapewnia szybki i wygodny poślizg podczas prasowania, co oznacza duży komfort w użytkowaniu i sprawne prasowanie dużej ilości odzieży naraz.

Model Philips GC4909/60 to produkt wykonany z najwyższą dbałością o komfort użytkowania. Urządzenie jest trwałe i posłuży na długo, a konkurencyjna cena żelazka Philips GC4909/60 sprawia, że jest to chętnie wybierany model przez użytkowników i polecany w recenzjach sprzętów AGD.